Savarankiško kelio pradžia

Mes, Green White Boys grupuotė, nuo 2010 metų liepos 21 dienos skelbiamės esanti nepriklausoma ir savarankiška grupuotė. Iš pradžių buvome subgrupuotė ir tik stebėjome senbuvių reakcijas į jaunimo sujudimą. Tuomet mūsų buvo apie 10 fanatų (studentai arba moksleiviai). Stengdamiesi bendradarbiauti su Green Death, prikėlėme merdėjančią tribūną naujam gyvenimui.

 

Daugelis iš mūsų buvo oficialūs GD nariai, o tai reiškia, kad mokėjome visus mokesčius, kurie priklauso GD nariams. Kūrėme vaizdinį palaikymą prisiimdami autorių teises, dėl ko GD nariai reiškė nepasitenkinimą. Po vieno GD straipsnio, kuriuo jie siekė viešai išskalbti savo marškinius, mums galutinai pasidarė aišku, kad mintis apie tribūnos vienybę ir būvimą kartu, nėra įmanoma.

 

Pasak pačių GD, mes: traukiame juos į minusą, kai važinėjame kartu į išvykas (nors dauguma narių įstoję į klubą, o tie, kurie neįstoję, moka pilną kainą, kuri yra skelbtina), kai renkame 2 proc. blankus “Žaliajai mirčiai”, kai darome choreografijas, kai niekiname GD istoriją, kai reklamuojamės, pritraukiame naujus žmones į tribūną, dainuojame dainas, tačiau nedarome to, kas “išgarsino” GD visame Žemės rutulyje. Sprendimas yra paprastas ir visiems suprantamas – žaliai balti vaikinai tampa atskira ir nepriklausoma grupuote. Mes esame už vieningą tribūną, tačiau su tokiais žmonėmis mums nepakeliui. Nuo to atsiribojame ir einame savo keliu.