Paskutinis video

2014-2015 sezonas

Kauno „Žalgiris“ 2014-15m. sezone šventė garbingą 70-tą gimtadienį, o mums, Green White Boys simboliškai suėjo septyneri. Daug kas pakito per šiuos metus. Pradedant arena, baigant pačiais boysais. Sezonas startavo Kaune „Akropolio“ turnyru, kuriame buvo parengta 70-mečio choreografija, kurios metu iškilo būtent šiai progai mūsų sukurtas logotipas. Tai buvo maža įžangą į tikslią gimtadienio datą – spalio 13 d. Tą vakarą „Žalgirio“ arenos prieigose buvo galima pamanyti,kad jau atėjo Naujieji metai. Rungtynių pradžioje šioks toks vaizdinis palaikymas su vėliavėlėmis. Mačo metu palaikymas aukšto lygio. Po rungtynių viešbutyje-vaiduoklyje užsidegė didelis 70, o aplink ant arenos tilto, Akropolio stogo ir prie pačios arenos liepsnojo žali fajeriai ir sproginėjo saliutai. Beveik 100 fajerių kartu su strobais ir fajerverkai sukūrė puikų vaizdą, šou nuotraukos puikavosi medijos pirmuose puslapiuose. Tiesa, verta paminėti tai, kad didžioji dalis žaidėjų pasididžiavo ir atėjo iki pat mūsų tik jaunimas.

LKL sugrįžo į keturių ratų sistemą (kartu su tolimiausia išvyką į Mažeikius),tai reiškė dvigubai daugiau išvykų Lietuvoje. Startavome sunkiai, tačiau įsivažiavome ir į daugiau nei pusę išvykų boysai važiavo autobusu. Vis dėlto, dėl menkesnio aktyvumo per finalus nei pernai mūsų bendras sezono vidurkis buvo mažesnis nei 2013-2014m. sezone. Masiškiausią išvyką šį sezoną buvo pasiekta Pasvalyje, 50 žmonių. Apskritai vaizdinis palaikymas buvo rengiamas dažniau neipraeitame sezone. Atlikta 10 ( palyginimui praeitą tik 3) gražių choreo ar keletas smulkesnių vaizdinio palaikymo elementų. Europoje boysų vėliava plazdėjo Sasaryje, Berlyne ir Belgrade. Emigrantai apsilankė Madride ir Barselonoje. Galima sakyt, kad pramušėm 5 eurovyjezdus, bet vis dėlto europinėse išvykose yra kur tobulėti.

Sezono metu simboliškai kelis kartus grįžome į Kauno sporto halę, visa tai suteikė daug euforijos ir sentimentų. Pirmasis kartas buvo per Eurolygos rungtynės, kuo met pasijuto sena gera atmosfera. Antrasis per LKL pusfinalio rungtynes su Juventus. Pirotechnikos šiame sezone naudojome panašiai kaip praeitame sezone. Keli rimtesni piro show. Dominavo kaip įprasta žaliai balti dūmai, fajeriai, storbai. Per gimtadienį Išleistas septintasis fanzinas, pasigaminti proginiai 70-mečio marškinėliai, nauji lipdukai, dviejų rūšių šalikai bei nauja kabinama vėliava. Po pertraukos prieš sezoną startavo atsinaujinęs internetinis puslapis, tiesa jame aprašyma buvo rašomi labai nereguliariai.

Paskutiniajame LKL reguliaraus sezono mače pagrindiniai priešininkai gavo du skaudžius nokautus. Pirmą raudonas šūdas gavo „Žalgirio“ arenoje paskutinėmis sekundėmis, o jo gerbėjai Vilniaus geležinkelio stotyje, kurioje pametė porą skudurų. Kaip vėliau parodė laikas, nei vieni nei kiti nebuvo lygiaverčiai varžovai žaliai baltiems. LKL finalai pasižymėjo smukusiu susidomėjimu, ypač sostinėje. Tačiau tas nestebina, kai penktus metus iš eilės degraduojantis klubas prašo už bilietus rekordinių kainų. Tačiau net ir tas neišgąsdino kauniečių, kurie ir toliau jautėsi kaip šeimininkai. Sezonui pasibaigus, tarptautiniame krepšinio fanų (o tiksliau mėgėjų) čempionate iškovojame auksą! Susigrąžinom čempionų titulą ir kasmet organizuojamame Sakalai Ultras turnyre jų nario žūčiai atminti.

FOTO/VIDEOAPRAŠYMAI