Paskutinis video

2009-2010 sezonas

 

kaun_sporto_hale_fanai_zalgiris

 

Praėjęs sezonas prognozavo visuotinę revoliuciją E tribūnoje, tačiau niekas nesitikėjo, kad ji bus tokia stipri. Vyresnioji E tribūnos karta galutinai pasiliko viską stebėti iš šalies, o tribūnos kontrolę perėmė boysai. Šio sezono metu visiškai kito žaliai baltos tribūnos veidas: sutvarkytas dainų repertuaras, atliktos kelios eisenos, pasigaminta nemažai vėliavų, įgyvendinta 13 choreografijų bei atlikta daug darbo vystant grupuotės infrastruktūrą, agitacijos sistemą. Šis sezonas – tai naujas, švarus atverstas lapas Kauno Žalgirio palaikymo istorijoje. Jis iki šiol vadinamas “Auksiniu sezonu”.

 

kauno_8_sporto_hale_fanai_zalgiris

 

GWB naują sezoną sutiko su trenksmu. Rugsėjo BBL taurės turnyrui, finale su Lietuvos Rytu, buvo paruoštas vienas kokybiškiausių choreo. Teisėjui išmetus ginčo kamuolį, rungtynes iš karto teko sustabdyti – iš E tribūnos pasipylė konfeti lietus ir juostos. Po to tribūnoje iškilo 9 dvikočiai, simbolizuojantys įvairius gyvenimo malonumus ir baneris “Galiu gyventi be”. Antroji choreo dalis – per visą tribūną kyla Žalgirio logotipas ir baneris “Bet be tavęs – ne”. Tuo metu visa halė plojo ir šūkavo iš nuostabos.

 

Spalio 17 d. – išvyka į Vilnių. Nesvetingąją sostinę pasiekia 38 žaliai balti. Prieš šią išvyką sklandę gandai, jog kauniečius prie Ryto mažosios arenos pasitiks RU, pasitvirtina. Autobuse visą kelią tvyro ypatingas susikaupimas. Siemens arenos aikštelėje susigrupuojama ir su dainomis judama salės link. Kelias minutes pastoviniavus prie įėjimo, iš tolo pasirodo kaukėmis veidus užsimaskavę vilniečiai. ACAB‘ai ramiais žingsniais, paskutinę akimirką, panaudoja antiriaušines dujas, nupurkšdami RU. Tuo viskas ir baigiasi. Rungtynių metu pasiekiamas turbūt geriausias palaikymas šį sezoną, o Žalgiris sutriuškina Ryto dublerius. Nors ir laukta kova už aikštelės ribų neįvyko, kiekvienas tą dieną važiavęs į Vilnių gali savimi didžiuotis, jog stojo ginti savo spalvų garbės.

 

eisenaSpalio 21 d. pirmosioms Eurolygos sezono rungtynėms surengiama eisena, kuri pritraukia per 100 žmonių. Kaip pirmoji, eisena pavyksta. GWB choreografai nemažina tempo ir vėl pateikia puikius rezultatus, įrodydami atsidavimą komandai. Tribūnoje turbūt dar nėra to buvę, kai viena choreografija dar daroma, o kita jau planuojama ir braižoma eskizuose. Per mačą su Asvel, kyla trys žaliai balti kumščiai, judėdami į dešiniąją tribūnos pusę, numuša LKL, BBL, EL komandas simbolizuojančius dvikočius. Tada kyla baneriai: „Žalgiris – Lietuvos pasididžiavimas“, viduryje – praeito choreo fragmentas – iškirptas didžiulis komandos logotipas, šonuose – vėliavėlės. Rezultatas puikus, atsižvelgiant, jog maždaug 20 boys’ų tenka suvaldyti pilną pižonų tribūną. Po rungtynių nuotaikos daugiau negu šventinės – prie pavykusios eisenos ir choreo prisideda saldi Žalgirio pergalė, suteikianti daug vilčių. Lapkričio 25d. – išvyka į Klaipėdą. Priešų draugams, West Wave grupuotei, ši diena turėtų įsiminti ilgam. Mėmelio krašto komandos gerbėjai buvo pamokyti, kada reikia laikyti kvailą liežuvį už dantų. Ilgosios pertraukos metu buvo sulaukta įžeidimų iš neptūnfanių pusės, į ką staigiai buvo atsakyta jėga. To pasekoje klaipėdiečiai prarado savo firminį WW šaliką. Rungtynėms su Barcelona namuose įgyvendinama choreo, pajungianti visą halę. Tribūnoje kyla laikrodis, rodantis 19:44, baneris „Kai laikrodis rodo…“. Tuomet trys baneriai: „Tūkstančiai širdžių / Plaks vienu ritmu / Kad laimėtum tu“. Visa halė iškelia žalias ir baltas širdis. Verta paminėti įvykį prieš rungtynes, kuomet GWB susiremia su halės apsauga. Boys‘ai parodo tikrą vienybę, užstodami vienas kitą. Nuostoliai: išdaužyti halės langai, kruvina piliečio P. ranka.

 

Mėnesio pabaigoje – namų Eurolygos reguliaraus sezono mačas su Fenerbache Ulker. Lietuvoje siaučia baisusis kiaulių gripas, tačiau tai ne kliūtis ištikimiausiems boysams patekti į halę. Praeitą mačą neturėjome vieno iš zavadylos, o dabar neturime pastovaus būgnininko (laimei, jog atsiranda jį pakeičiantys boysai)… Tribūnoje nemažai boysų, nemažai ir žmonių, kurie savo veidus dengia raspiratoriais (apsauga taip pat – juk jie irgi žmonės!). “Yeremi Ye Fener“ perima iniciatyvą ir įveikia mūsų komandą 78:84. Ne pirmą sykį nepavydėtinoje situacijoje atsiduria žmonės, paliekantis halę dar nesibaigus rungtynėms. Tai jau tampa tradicija. Beje, palieka ne po du ir ne po keturis, o didelėmis grupėmis. Vargas tiems, kurie sumąsto halę palikti anksčiau pro E tribūnos išėjimą…

 

alus_gwbGruodžio pirmoji diena – didelė šventė mums. Šventėme antruosius metus tribūnoje. Per du metus buvo nuveikta begalė darbų, tačiau tą dieną sustojom, atsikvepėm ir pažiūrėjom kas padaryta. Tai dviguba šventė, nes šiandien buvo išleistas pirmasis GWB’ofkės numeris, sulaukęs puikių atsiliepimų. Buvo sugalvota pirmąjį numerį padaryti prieinamą tik boysams (be išimčių). Šaunusis mūsų baras vienam vakarui virto boysų štabu – alkoholis liejosi per kraštus, keliami tostai, dainuojamos dainos, Bo suskėlė už širdies griebiančią kalbą (kiti vėliau turbūt irgi būtų suskėlę, bet matyt jau ne formoj buvo…), dužo stiklai, lūžo kėdės, sprogo petardos, šokom pogo šokį – ko tik nebuvo… Vėliau vieni pasuko į Boulingo Alėją, kiti dar ilgai su nuotykiais ir dainomis blaškėsi po miesto pub’us ir gatves. Ryte liko pavykusios šventės įrodymai – P namuose (tiksliau GWB štabe) ant sienos vinies kabantys J batai ir iš kažin kur atsiradęs paveikslas, kampe gulintis išpurkštas gesintuvas…

 

Kitą dieną po šventimo – mačas halėje prieš Raudonosios armijos karius – CSKA klubą. Kauniečiai įveikia amžinus priešus iš Rusijos 67:63. Halėje sukuriama sena gera atmosfera. Gruodžio 12 dieną – rungtynės Kaune prieš Sienos MDP. Keletą dienų prieš mačą atvyksta 12 italų – ultros Commandos Tigres, su kuriais praleidžiamas šaunus laikas. Kaip jau tampa įprastą, prieš pat mačo pradžią, laikrodžiui rodant 19:44 val., E tribūnoje kyla choreo: piešinys (pavaizduotas boysas pramušęs sieną, o už jos – kalnai ir saulė, greta nuoroda “TOP 16“) su užrašu “Jokios SIENOS mums nebaisios”. Italai laimi, tuo pačiu palaidojamos turbūt paskutinės viltys patekti į TOP 16. CT dėkoja už praleistą laiką ir atsisveikina iki kitų kartų.

 

Kitą dieną judame į Vilnių. Kol priemiestyje radijo ekvalaizeris sugauna “Rūskoe radijo” ir “Znad Willi” stotis, autobuse baiginėjami  namų darbai. Prie arenos – juodai baltai raudonų klounų provokacija demonstruojant pavogtą GD vėliavą. Tolimesnę įvykių (tiksliau nieko vėliau neįvyko) eigą nulemia Šūra: „Nestokit, nestokit, mes juos Kaune išgaudysim“. Na, tiek to… Dėl kelių žmonių iškalbos gabumų pavyksta prasinešti viską, išskyrus konfeti. Per komandų pristatymą iškeliama daugybe baltų lapų su užrašais “Pala pala”, o kartu su jais kyla baneris “Pamiršote šeštus B Tribūnoje”. Kampuose mojuojamos 4 didelės vėliavos, o viduryje daug mažų žaliai baltų languotų vėliavėlių. Kyla ir jau kiek rimtesnis GDV pasirodymas: žali ir balti balionai bei “baneris”. Palaikymas Siemense – nieko naujo… Bent stengiamės. Rezultatas aikštelėje ne mūsų naudai. Pramušama dviguba išvyka į Taliną.

 

sakalai-zalgiris_kausta

 

Mėnesio pabaigoje – ilai lauktas įvykis – rungtynės Kaustoje prieš Vilniaus Sakalus. Ne kiekvienai mūsų rengiamai choreografijai reikia repeticijos, tačiau šį kartą tai būtinybė. Iki mačo likus 4 val., Kaustoje repetuojame vieną sudėtingiausių tribūnos istorijoje pasirodymų. Pirmieji kolegos iš sostinės taip pat ruošia, kaip rodo akys, nemenką pasirodymą. Rungtynių pradžioje nuo balkono leidžiama paklodė (nupieštas kalėdinis miesto vaizdas) ir keliamas baneris “Žiemoti neišskridusių paukščių likimas”. Krentant popieriniui sniegui (konfeti), žilkų pagalba ant paklodės leidžiasi sakalas bei šiek tiek įkalęs (nekordinuotų judesių) boysas, ant galvos užsimaukšlinęs raudoną Kalėdų senio kepure. Sakalas pašaunamas ir krenta žemyn. Deja, dėl nutrūkusių kelių žilkų choreografija tobulai neįgyvendinama. Džiugu, jog mūsų naujokai turi galimybę savo akimis pamatyti kaip atrodo tikri ultrasai. Rungtynių pradžioje vieno iš Kauno pižonų pastumiama SU veiksmus fiksavusi mergina. Ją puola ginti didelė dalis sakalinių. Aikštelėje vyksta muštynės, kurias bando nutraukti žaidėjai. Kai kurie sakaliniai pasislėpia už boysų nugarų, tada boysai susistumdo su mentais. Netrukus SU tribūna ištuštėja – dešimtmetį su komanda švenčiantys vilniečiai visi iki vieno vežami į komisariatą. Rungtynių eigoje keliamas baneris Krapikui: “Gintarai, ištikimybė mums svarbiau už rezultatus” kartu su jo pačio atvaizdu.

 

Antrą naujų metų dieną – mačas halėje prieš Sūduvą. Caposo duoną išbando J. ir A. Jiems sekasi tikrai neblogai – garsas ir užsivedimas pagirtinas. Sutriuškinus marijampoliečius, uždegama dūmšaškė, po mačo – susitikimas su naujuoju treneriu Butautu. Šiam įteikiamas zinas. Kitą dieną – išvyka į Prienus. Vyjezdo metu galutinai pramušami du nauji gabalai: “Visada pirmi…” ir “Dėl klubo mylimo”. Žvarbios žiemos dieną 62 žalfaniai išsilaipina Prienuose ir padaro eiseną su dūmšaškėm, kirviais, pjūklais, plaktukais (ko tik neturėjo J senelis savo garaže…). Prieniškiai pašiurpsta nuo tokių vaizdų. eisena_5Prienų salėje sueinama į mums skirtą apgailėtiną tribūną. Kol vieni fanatėlina prie balkono krašto, likę tai daro prie sienos, matydami tik dar vieną sieną arba saviškių nugaras. Sprogdinamos žuki, mojuojamos vėliavos. Eurolygos reguliariame sezone beliko dvi rungtynės – namuose su Cibona ir išvykoje su Fenerbache. Mačo prieš Cibona metu halės pranešėjas užveda visą publiką paskanduoti „Žalia balta hey hey“. Rezultatas iš ties šaunus. Pergalė! Viltys neprarastos. Keliame banerį “Į Stambulą skrendame pergalės“ ir į aikštę leidžiame popierinius lėktuvėlius. Į Stambulą išsiruošia du boysai ir vienas GD. Stambule taupymo sumetimais užsisakomas 8 vietų kambarys, kuriame jau gyvena airis ir lenkas. Naktį bare kauniečiai baliavoja, bendrauja su olandais ir vienu jankiu. Vėliau tyrinėjamas naktinis miestas, sulaukiami pasiūlymai nakčiai nusipirkti moterį, tačiau netrukus atsikratoma įkyraus sutenerio. Rungtynių diena. Fenerbache ultrų kuriama atmosfera arenoje nuostabi, nepaisant kelių lietuvių, pučiančių dūdas. „Lietuvis ir užsienyje lietuvis“. Tautiečiams aiškinama, jog dūdos yra blogis, tačiau jie lieka lojalūs savo “palaikymui“. Turkų ultrasai nerimsta, aplink žaliai baltus didinamos policijos pajėgos. Aidint rungtynių galutinei sirenai – Marcuso Browno tritaškis ir mes jau TOP 16! Euforija. Grįžtant namo Atatiurko oro uoste mentas leidžia vartoti alkoholį! Yerami ye Fener!

 

VTB parodomasis turnyras, daugelio vadinamas postsovietiniu, buvo surengtas Kaune, kuriame dalyvavo trys Rusijos ekipos ir Žalgiris. Pusfinalis – prieš Kazanės Uniks. Likus 1:30 min. iki rungtynių pradžios E Tribūnoje kyla Lietuvos trispalvė (pavaizduotas vytis, puolantis rusų herbą, ant kurio rusų klubų logotipai) ir baneris „Žalgiris – daugiau nei komanda“, o visa halė nusidažo geltona, žalia, raudona spalvomis. Palaikymas pirmoje rungtynių pusėje be didesnių pauzių, tačiau antroji rungtynių pusė kur kas liūdnesnė. Su prastėjančiu komandos žaidimu silpsta ir palaikymo kokybė. Gaila, bet galutinis rungtynių rezultatas skelbia „Žalgirio“ pralaimėjimą ir kovą dėl trečios vietos VTB lygoje, kur vedini pagirtino garsinio palaikymo žalgiriečiai įveikia Maskvos Chimki klubą. Sausio pabaigoje sumanome aplankyti tuos, nuo kurių pradėjome savo gyvavimo dienas – Žalgirio dublerius. Rungtynėse prieš ryto dublerius Kaustoje susirenka 16 boysų. Sumuštas naujas GWB rekordas – viso 4 kėlinio metu traukiamas gabalas „Komanda tik viena“. Kitą dieną – kovinė išvyka į Vilnių, kur žalgiriečių laukė Sakalų klubas, o mūsų… Susirenka praktiškai visi boysai. Papų autobuse – kaip ir „Perle“ – 1,5. Gaila, tačiau turbūt šalčių išsigandę „Ledynmečio“ veikėjai nepasirodo, nors mūsų žiniomis jų knibždėte knibždėjo aplink Ekinstą. Palaikymas neprilygsta sakaliniams, o po kovos aikštelėje Žalgiris švenčia pergalę.

 

Vasario 2 d. pramušamas euro-vyjezdas į Sopotą, išvyka į Ventspilį. Komanda lipa į gilyn į duobę – halėje pralaimima net ryto dubleriams. Įsimylėjelių dieną boysai sutinka Kaustoje – derbis. Rungtynių pradžioje kyla baneris “Valentino diena”, kartu raudonos širdys, netrukus pasirodo antrasis baneris “Su tavimi” ir širdys verčiamos į kitą (žaliai baltą) pusę. Boysai santakoje internetu suorganizuoja pirmąjį “Snow fight“ Kaune, kuris pritraukia per 170 jaunuolių. Padaroma agitacija. LKF finalinio ketverto pusfinalis Vilniuje pritraukia tik 30 žaliai baltų. Kitą dieną – finalas prieš „Europos užkariautojus“. Teptukai Crew autobuse baigia darbus, tačiau veltui – apsauga neleidžia prasinešti choreo. Palaikymas silpnas, be užsivedimo. Zavadyla bandomas pasmaugti tiesiogine to žodžio prasme… Po kelių dienų Halėje iškovojama pergalė prieš Unicaja. Kovo pradžioje – halėje sutriuškinamas Sopoto klubas.

 

marijampole_zalgiris

 

Suorganizuojama masinė išvyka į Marijampolę. Į Kapsuką pajuda du autobusai kauniečių (viso 95). Tribūnoje viso – per 120 fanatikų. Iki mačo pradžios likus 20 min. pradedamas palaikymas. Garsas tiesiog puikus. Pergalę vainikuoja trys fajeriai. Boysui J. tampomos ausys (turėk tu proto pats sugalvoti masinę išvyka, žinodamas, kad tau bus surengta ausų tampymo šventė). Po trijų dienų – rungtynės halėje prieš amžinus priešus iš sostinės. Įgyvendinama “600 metų“ choreo, prie kurios buvo praleista 10 dienų sandėlyje. Iki susitikimo pradžios likus 5 valandoms repetuojamas dviejų gigantiškų piešinių iškėlimas. Boysų tribūnoje ~50. Tribūnoje kyla du piešiniai ir baneriai su tekstu: “600 metų praėjo nuo triumfo lietuvių karių, pergalės skonis dar liko – didžiuojamės Žalgiriu”.

 

Darbo dieną pramušama išvyka į Šiaulius (tik 16 piliečių). Nieko nėra blogiau už pilną Šiaulių areną? Pasirodo yra – sausakimša Utenos arena. Tuo galėjome įsitikinti išvykos į Uteną metu. Mėnesio pabaigoje visi iki vieno susirenka į halę. Rungtynės prieš klaipėdiečius ir iš anksto išsikeltas tikslas – geriausias sezono namų rungtynių palaikymas. Rungtynių pradžioje – daug konfeti, viso mačo metu mojuojamos vėliavos. Garsas puikus, užsivedimas taip pat, tačiau net ir tokią dieną galime įsitikinti, kokia didi yra dūdų galia. Priešų draugai West Wave nepasirodo ir neišvysta savo komandos sutriuškinimo. Paskutinę mėnesio dieną vykstama paskui žalgiriečius į Alytų (36 fanai).

 

Balandžio ketvirtą dieną vykstame į Vilnių. Iš Kauno pajuda du autobusai. Siemens arenos apsauga visiškai išnaglėja – kai kuriems veikėjams net liepia pūsti į alkotesterį! Pergalę išplėšia vilniečiai. Išleidžiamas žurnalas GWB naujokams (interaktyvi ir realioji versija), kurį iki vasaros parsisiunčia 900 žmonių. Komanda gan lengvai LKL ketvirtfinalyje nušluoja prieniškius, o pusfinalyje nugalabija Šiaulius. BBL finalinis ketvertas Vilniuje. Penktadienį į pusfinalį prieš Ventspilį pajuda 40 ištikimiausiųjų. Šįkart lokacijos vieta – 107 sektorius, kuris daug parankesnis tiek palaikymo, tiek aikštės matomumo atžvilgiu. Tiek garsas, tiek užsivedimas pagirtinas. Komanda švenčia pergalę, o tribūna mąsto jau apie rytdienos išvyką į finalines rungtynes ir tuo pačiu akistatą su amžinais oponentais tiek tribūnoje, tiek aikštelėje. bbl_final_vlnŠeštadienį sostinę pasiekia 92 fanatai. Vilniuje nuo Akropolio padaroma eisena, kurios priekyje nešamas piešinys (žalias kumštis suduoda apverstam ryto logotipui žmogaus pavidale, iškėlusiam baltą vėliavą) ir baneriu “Pirmyn kauniečiai”. Prie arenos uždegami du fajeriai. Rungtynių pabaigoje komanda išsiveržia į priekį ir nukauna priešą. Pasitinkant komandą, su žaidėjais traukiamos dainos, o fajeris atsiduria ir Kalniečio rankose.

 

Sezonui pasiekus kulminaciją – LKL finalus, “boysai” stengėsi užbaigti sezoną taip, kaip jį ir pradėjo – su trenksmu. Į pirmąsias finalo rungtynes Vilniuje nuvyko 79 kauniečiai. Pakeliui – ant tilto rastas priešo pasveikinimas – užrašas „Prisiminkit, kur važiuojat“ ir žalia, ant virvės besisupanti lėlė, tačiau tokie vaikiški grasinimai visos serijos metu tik ir liko kaip nevykėlių gestas.

 

Rungtynės Siemens arenoje palaikymo atžvilgiu dažniausiai yra monotonija. Sukurti gerą garsinį palaikymą trukdo dūdų gausa (tenka pasikliauti skanduotėmis), o vaizdinius elementus riboja paranojiška apsauga. Pirmąsias finalo rungtynes Žalgiris laimi, po mačo pasveikinami žalgiriečiai. Serija po trijų dienų persikelia į šalies krepšinio sostinę Kauną. Prieš varžybas – kaip niekada gausu “boysų“ (apie 50). Ruošiama viena sudėtingiausių sezono choreografijų. Oponentai atvyksta tik baigiantis pirmąjam kėliniui. Mačo pradžioje E tribūnoje išmetamas didelis kiekis konfeti, kyla piešinys, ant kurio nupieštas priešų komandos logotipas. Netrukus jis plyšta, pro jį iškyla žaliai baltai aprengtas manekenas ir šlapinasi ant sostinės klubo spalvų. Visos serijos metu rimtesniems incidentams įvykti sutrukdo policijos pajėgos.

 

Seniau sklandę gandai apie nupirktus LKL finalus, ima tvirtintis – Romanovo šou prasideda. Prieš rungtynes Vilniuje atleidžiamas vyriausiasis treneris, Žalgirio patriotas Darius Maskoliūnas. Į varžybas atvyksta apie 60 žalfanių. Rungtynių pradžioje – juostos į aikštę ir baneris „V.R., Žalgiris ne žaisliukas“. Finalo serija pakrypsta vilniečių naudai 1:2.

 

vladimiras_romanovas_fanai

 

Artėjo ketvirtosios finalo rungtynės Kaune. Spauda ir žiūrovai su nekantrumu laukė, ką E tribūna paruošė su sveiku protu susipykusiam klubo savininkui V.Romanovui. Prieš varžybas komandos kapitonas Dainius Šalenga tvyrant tylai halėje prašo fanų, jog netrukdytų rungtynių, tačiau buvo per vėlu… Rungtynių pradžioje į aikštę lekia gausybė juostų, tribūnoje kyla dvikočiai, ant kurių pavaizduoti perbraukti pinigų simboliai, Romanovo atvaizdai ir užrašas „Garbė neparduodama“. Tuo metu aplink halę keliauja du vaikinai (psichiatrinės ligoninės gydytojai),  vedantys tramdomais marškiniais aprengtą buratiną ir nešdami plakatą „Buratiną į durnyną“. Rusų kilmės verslininkas į tokį fanų atsaką sureaguoja plodamas… Serijos rezultatas tampa lygus 2:2.

 

Į penktąsias rungtynes savarankiškai atvyksta 78 ištikimiausi žaliai balti ir du autobusai, kuriais vyksta paprasti Žalgirio gerbėjai iš Kauno (už kelionę sumoka klubas). Sektoriuje apie 300 Žalgirį palaikančių fanų, iš kurių organizuotų tik trečdalis, todėl vėl tenka pasikliauti skanduotėmis. Sostinės klubas įveikia Žalgirį, finalo serija pakimba ant plauko – 3:2.

 

zalgiris_s5

 

Šeštosiose finalo serijos rungtynėse Kaune, E tribūnoje nėra vietos net uodui nutūpti… Mačo pradžioje atliekama choreografija – kyla baneriai: „Kai kurios spalvos…/ Visada aukščiau“, o tuo metu žali ir balti balionai kyla į viršų, juodi ir raudoni leidžiasi žemyn bei sprogsta. Švenčiant pergalę uždegami stroboskopai – serijos rezultatas vėl lygus – 3:3.

 

Lemiamos rungtynės Vilniuje pritraukia neregėtą skaičių Žalgirio fanų. Iš Kauno pajuda trys organizuotų fanų ir 10 klubo (dovanotų miestiečiams) autobusai. Galima teigti, jog į šias varžyvas atvyko apie pusę tūkstančio kauniečių. Tribūna atrodo galingai, tačiau turbūt tik 30% jos mokėjo tribūnos dainas ir kaip taisyklingai ploti rankomis. Finalų serijos metu sklandę gandai ir nuogirdos iš patikimų šaltinių apie iš anksto suplanuotus skaičius ir rezultatą – nupirktą finalą, pasitvirtina. Nesibaigus kėliniui, sektoriuje užsidega fajeriai, dūmšaškės, iškeliamas užrašas „Spektaklio nežiūrėsim“, į aikštę atsukamos nugaros. Po rungtynių šiek tiek veiksmo lauke, tačiau su pagrindiniu priešu tiesioginių kontaktų neįvyksta. Pasitinkama komanda, išvykstama namo. Nors ir serija pralaimėta, klubo savininkas stengiasi sužlugdyti mūsų pasididžiavimą, Green White Boys grupuotė žvelgia į šviesią tribūnos ateitį.
 

FOTO/VIDEO