Paskutinis video

naujokai

 

Prisijungti prie mūsų yra lengviau, negu atrodo. Nereikia mokėti jokių įstojimų ar narystės mokesčių. Nėra jokių kriterijų, išskyrus vieną – tau turi rūpėti „Žalgiris“ ir jo palaikymas. Drąsiai stok tribūnoje šalia mūsų kad ir kuo bedirbtum, kad ir iš kurio Lietuvos užkampio tu būtum… Tai nėra svarbu. Nesvarbu net ir ar tapsi oficialiu mūsų nariu. Svarbiausia kartu plėsti karštai dėl „Žalgirio“ dainuojančių fanų gretas – vienytis į vieną sektorių ir vieningai palaikyti komandą.

 

Kada nors galvojai, jog reiktų tai išbandyti ir prisijungti? Dalis po pirmo karto nebegrįžta, tačiau kita dalis čia lieka ilgam, susiranda tikrų draugų visam gyvenimui, bendraminčių ir gyvena „Žalgiriu“ bei jo palaikymu. Tai gyvenimo būdas ir jei jauti, jog tai tau – tavo vieta tarp mūsų.

 

Kur?

 

Arenoje visada renkamės 116/117 sektoriuje. Tai mūsų tribūna, kurioje nevalia pasyviai palaikyti „Žalgirį“. Ateik čia net jei tavo bilieto vietos kitame sektoriuje! Išvykose ieškok mūsų kur daugiausiai žalios ir baltos spalvos bei iš kur garsiausiai skamba dainos.

 

line

Kaip?

 

Tik garsiai ir išdidžiai! Jeigu domiesi, kaip palaikyti „Žalgirį“, atmink vieną – mes nepalaikome kažkokio jauno miestelio klubo. Mes giname Laikinosios sostinės legendinio ir tituluočiausio Lietuvos sporto klubo garbę. Palaikydamas „Žalgirį“ su mumis tu jau ypatingai įprasmini savo gyvenimą. Taigi, savo miesto komandą stengiamės palaikyti aukščiausiu lygiu – ji to verta.

 

Vyk šalin mintis, jog nemoki dainų, ritmingai ploti rankomis ir t.t. Po kelių rungtynių ar išvykų tai išmoksta kiekvienas. Be to, dainų repertuarą rasi mūsų puslapyje.

 

Narystė

 

Jeigu nuspręsi tapti tikru nariu, turėsi padaryti 10 išvykų už Kauno „Žalgirį“ kartu su mumis ir tuomet įgysi pilnaverčio GWB nario teisę. Tačiau norintys tapti nariais „iš reikalo“, perprantami greitai ir galų gale pasirodo, dėl ko žmogus atėjo į tribūną – dėl mados ar dėl komandos. Manome, jog ir taip gana aišku, dėl ko mes susirinkome.

 

Apranga

 

Klaidingas požiūris, jeigu manai, kad turi būti apsivilkęs kuo daugiau atributikos. Boys’ams užtenka vilkėti žalią arba baltą viršutinę aprangą bei turėti savo šaliką.

 

Išvykos

 

Išvykos yra geriausia proga susipažinti su mumis, užmegzti kontaktus ir likti pastebėtam. Be to, dar niekas nėra sugalvojęs tinkamo palyginimo, galinčio apibūdinti išvykų atmosferą. Tai nenusakoma žodžiais, tai turi patirti pats. Ryžkis ir užsiregistruok! Gali pasiimti kartu ir draugą. Į išvykos kainą visada būna įskaičiuota kelionė autobusu iš Kauno ir atgal į jį bei bilietas į rungtynes.