04-19 Kauno „Žalgiris“ – Klaipėdos „Neptūnas“ (96:61)

Ketvirtfinalyje mūsų laukė Neptūno “barjeras”. Prieš rungtynes sulaukiame sensacingos informacijos, jog į Kauną (velniai žino po kelių metų pertraukos) ryžtasi atvykti šiknalaižių grupuotė West Wave. Rungtynėms prasidėjus, halės tribūnose nerandame mėlynai baltų spalvų ir imame dvejoti gauta informacija, tačiau staiga pro vienas halės duris įsliūkina per 30 klaipėdiečių, kuriuos lydi policijos pareigūnai ir apsauginiai. Kadangi mes įsikūrę A tribūnos viduryje, silkes suveda į rytfaniams įprastą tribūną – visiškai greta mūsų. Tuomet bendras tribūnų vaizdas halėje tampa iš tiesų įdomus – GD stengdamiesi numušti mūsų dainas visa gerkle plešia skanduotes, mes atliekame savo repertuarą, o WW savo, katrie apsiriboja dažniausiai mažu dainų skaičiumi, tačiau garsu nenusileidžia mums. Boysų tribūna tą dieną atrodo ne per geriausiai. Po ilgosios pertraukos bandoma provokuoti WW pačioje halėje, tačiau policija kooperuota su apaugos padaliniais puikiai supranta, jog dvi pusės nesutaria ir neleidžia vykti galimiems neramumams. Prieš pat 3 kėlinį erziname atvykėlius, prie kojos prisirišę jų firminį šaliką ir valydamiesi su juo batus, tačiau akilusis apsaugos vadas nemiega ir neleidžia tam tęstis. Žalgiris nubloškia vakarinę bangą lyg net jos nepajutęs didesniu nei 30 taškų skirtumu ir serijoje iki 2 pergalių pirmauja 1:0. Po dviejų dienų – intriguojanti kelionė į Klaipėdą.