2019 02 10 Alytaus “Dzūkija” – Kauno “Žalgiris”

Artėja išvykos diena – vasario 10-sios rytas, netikėtai pasikeičia išvykimo vieta, savaitgalis jau bėga į pabaigą ir artėja taip nelaukiamas pirmadienis, tačiau liūdėti nėra kada – juk jau tuoj laukia dar viena nuostabi išvyka draugų bei bendraminčių apsuptyje! Taip kiekvienam iš mūsų prasidėjo saulėtas ir į pavasarį panašus sekmadienis.

Pirmieji žaliai balti pradeda rinktis jau labai anksti, oras džiugina, o už kelių valandų laukia mylimos komandos rungtynės, tad nuotaikos pačios geriausios. Kelionė į priekį neilga, smagi, tačiau ganėtinai rami. Beveik tiesiai iš Barselonos į autobusą atvykę Boysai dalijasi pasakojimais iš saulėtosios Ispanijos bei El Clasico rungtynių atmosfera.

Pasiekus Alytų mus pasitinka įdomus ekipažas, kuris stovėdamas vienoje iš prekybos centro aikštelių, ganėtinai komiškai pasisveikina ir parodo savo lygį, o prie arenos ir vėl susiduriam su panašia situacija. Aktyviems fanams, deja, bet atskiro įėjimo nėra ir tenka brautis pro visus sirgalius, grūstis milžiniška (visgi Žalgiris atvažiavo). Suėję į savąją tribūną pačiu laiku, pasiruošiam ir užsivedam rungtynėms. Palaikymas viso mačo metų ganėtinai neblogas, tačiau garso kartais pritrūksta. Iš Kauno atvyko 50 Boysų, dar keli ekipažai prisijungė vietoje ir tikrai galėjome skambėti daug geriau, tad pasitempti yra kur. Kurti palaikymą trukdo ir žymiai padidėjęs dūdorių skaičius, tačiau kitą kartą mūsų dainos skambės dar garsiau!

Po mačo padėkojam žalgiriečiams ir vėliau lauke sulaukiame komandos, paspaudžiame žaidėjams rankas, o Ulanovas pats prisižada iškovoti pirmąjį trofėjų artėjančio savaitgalio metu! Kelionė namo neprailgsta, o kas įdomiausia, kad šį kartą mūsų autobusas Alytuje nesugedo.

Prisijunk palaikyti komandos Kararliaus Mindaugo Turnyre ir tu. Parašyk mums!