2019 01 27 Utenos “Juventus” – Kauno “Žalgiris”


Visos išvykos į Uteną dėl neaišku kokių priežasčių būna vienos iš smagiausių išvykų Lietuvoje. Į išvykimo vietą pradėję rinktis pirmieji boysai jau žinojo, kad ir šis kartas bus ne išimtis ir kad lauks be galo smagi išvyka. Šeštadienio atgarsiai skamba visą kelią į priekį ir autobusas juda Utenos link. Nesuprantamu būdu pilietis M. autobuse taip sugeba susižaloti ranką, kad prireikia pirmosios pagalbos. Sutvarstę savo kolegą judame toliau, sustojime pataginam autobusų stotelę, pažaidžiam sniego karą ir linksmai važiuojame link išvykos tikslo.
 
Nuvykus į areną nuotaikos šiek tiek suprastėja, nes patekę į tribūną pamatome, jog joje mums paliktos tik kelios eilės viršuje, nors su Utenos klubu buvo tartasi dėl didesnio kiekio vietų. Tokiu neprofesionaliu klubo sprendimu nesam patenkinti nei mes, nei vietiniai sirgaliai, įsigiję bilietus greta. Viso mačo metu mes trukdome paprastiems fanams, o jie trukdo mums ir tai perauga į kelis nedidelius konfliktus.
 
Aktyvų palaikymą kuria 40 iš Kauno atvykusių boysų bei keletas žaliai baltų, prisijungusių vietoje. Palaikymas svyruojantis, tačiau visai neblogas ir žiūrovams, stebintiems per televizorių puikiai girdimas. Antroje pusėje žalgiriečiai sutriuškina savo varžovus, o mūsų sektoriuje dar kurį laiką skamba pergalės dainos.
 
Po mačo lauke pasitinkam komandą bei linksmai pabendraujam su žaidėjais. Tačiau dar kartą esam nemaloniai nustebinti, nes dėl neaiškių priežasčių pareigūnai susidomi piliečiu L., kurį labai nori nubausti dėl neaiškių aplinkybių. Tačiau mūsų visų džiaugsmui nubausti nepavyksta ir viskas baigiasi mūsų naudai.
 
Kelionė atgal neprailgsta ir mylimą Kauną pasiekiam greitai. Utenos išvyka dar kartą patvirtino savo, kaip linksmiausios išvykos vardą. Kita, ne ką mažiau linksma išvyka laukia jau vasario 10 dieną į Alytų. Važiuok ir Tu!!!