2019 01 13 Panevėžio “Lietkabelis” – Kauno “Žalgiris”

Mums labai svarbią dieną – Sausio 13-ąją, Panevėžio link patraukė 50 patriotiškai nusiteikusių Boysų. Pasiruošimas šiai dienai buvo pradėtas jau prieš kelias dienas, o visus darbus užbaigėme keliaudami autobusu, taip paįvairindami kelionę. Panevėžyje iškėlėme dvikočius su Tėvynės vėliavos spalvomis ir baneriu „VIENYBĖ TRIJOSE SPALVOSE“.


Kur atvažiuoja Žalgiris, ten ir žmonės renkasi į arenas. Deja, to negalima būtų pasakyti apie Panevėžį. Tai išskirtinis miestas, kuriame sekmadienio vakarą žmonėms yra įdomesnės veiklos nei savo miesto komandos rungtynės prieš čempionus. Visiškai tuščias trečiasis aukštas, pustuštis antrasis ir tik beveik užpildytas pirmasis, tačiau kažkas visgi sugalvojo papokštauti ir į protokolą nusprendė įrašyti skaičių 4056. ¯\_(ツ)_/¯

Palaikymo atžvilgiu skambame labai gerai, tačiau problema, kad nuo aikštės esame labai toli. Kadaise buvome leidžiami į pirmąjį aukštą, netoli aikštės. Vėliau buvome nukelti į antrąjį aukštą, o dabar esame nugrūsti trečiajame aukšte, kuriame esame vieninteliai žmonės, neskaitant apsaugos. Suprantame, kad aktyvus palaikymas nėra parankus LKL, tačiau susirinkusiems žmonėms jis patinka – vis atsisukantys veidai stebi ir gėrisi kuriamu palaikymu. Galima pasiguosti, kad tai vis geriau nei palaikyti komandą Klaipėdos balkone.

Nors negatyvo atrodytų daug, tačiau nuotaikos tribūnoj pačios geriausios. Pirmąjį kėlinį komandą palaikome laiko patikrintomis dainomis, o antrąjį pradedame nauju gabalu, kuris visiems labai patinka, ir jį dainuojame beveik visą kėlinį. Ketvirtajame visą mačą miegojusi vietinė publika atbunda ir savo dūdomis prislopina mus. Tačiau Žalgiris švenčia pergalę ir mes sprogstame – tribūna ošia ir sveikiname komandą. Komanda prideramai padėkoja mums ir keliaujame jos pasitikti prie autobuso. Tačiau laiptinėje asmuo T. nusprendžia, kad akustika čia yra per gera, kad jos neišbandytumėm savo dainomis. Labai galingai padainuojame ir laimingi laukiame žaidėjų pasirodant prie autobuso. Suformavę tunelį, dainomis pasitinkame Žalgirio žaidėjus. Krepšininkai dar kartą dėkoja mums už gerą palaikymą. Labiausiai pradžiugina plati iki ausų Jokubaičio šypsena ir jam taip lengvai praeiti į autobusą neleidžiame. Taip pat pakalbame su naujoku Deonu ir linkime gero įsiliejimo į komandą.

Galiausiai pamatome išeinantį Paulių Valinską, kuris priėjęs šiltai pasišnekučiuoja su mumis, mes jam linkime greičiau grįžti į mūsų mylimą komandą ir išreiškiame jam palaikymą. Namo keliaujame pavargę, tačiau pakiliomis nuotaikomis ir jau galvodami apie išvyką į Šiaulius antradienį. Prisijunk ir tu!