2018 11 25 Pasvalio “Pieno Žvaigždės” – Kauno “Žalgiris”

Sekmadienio popietę (o kai kam dar tik rytą) Boysai rinkosi keliauti į vieną tolimiausių išvykų – į Pasvalio miestelį. Nors vykti turėjo kiek didesnis būrys žmonių, tarp jų jau ir etatinis dingėjas T., tačiau dėl paskutinės minutės planų pasikeitimų į Pasvalį išvyksta beveik 40 žmonių.

 

Gera nuotaika kelionėje lydėjo nuo pat pradžių – vos pajudėjus iš išvykimo vietos pasveikinamas šimtukininkas M. Į mūsų sveikinimus jis atsako visiems palinkėdamas dar ne po vieną šimtą. Turėdami daug laiko žiūrinėjome Pasvalio barų ir kavinių pasiūlą, o autobuso galas įsismarkavęs traukė dainas, kol galiausiai buvo pramuštas naujas ir labai smagus gabalas. Toliau sekė keletas sustojimų, įsiamžinimas bendroje nuotraukoje ir greitas artėjimas kelionės tikslo link.

 

Dainos – tiek naujos, tiek seniai pamirštas oldschool‘as – netilo iki pat Pasvalio. Greitai praėję pro šįkart išties gerai nusiteikusią apsaugą, susiburiame tribūnoje ir pradedame drebinti areną dainomis. Pirmajame kėlinyje puikiai skambėjome, tačiau šiek tiek pritylame antrajame. Aikštelėje mūsų mylima komanda reikalus sutvarko jau pirmajame kėlinyje, o mes vėl įsivažiuojame antroje rungtynių dalyje, kol galiausiai ketvirtajame pasiekiame apogėjų ir skambame labai galingai. Po rungtynių padėkojame komandai ir džiaugiamės jaunojo Jokūbaičio užsivedimu ir šypsenomis mums.

 

Išžygiavę iš arenos tradiciškai sulaukiame komandos. Asmuo I., pamatęs einančius Antaną ir Artūrą pajuokauja, kad ateina „snaiperis ir Milaknis“ taip pralinksmindamas šiuos du žalgiriečius. Atsisveikinę su komanda keliaujame į savo autobusą ir skubame Kauno link. Kelionės atgal metu pasveikiname ir nutampome ausis dviem dešimtukininkam. Autobuse ir toliau netrūksta geros nuotaikos, autobuso gale dainos netyla iki pat Kauno, o priekis užsiima rimtomis temomis – kas geriau, Meschino ar Šalčiūtė. Spręsdami egzistencinius klausimus pasiekiame Kauną ir skirstomės iki kitų susitikimų.

 

Mūsų mintyse jau kita išvyka, kurioje lauksime kiekvieno iš jūsų! Gruodžio 16 dieną važiuosime į Kėdainius. Ten mūsų bus daug, todėl labai patogiu laiku privalo važiuoti kiekvienas. Lauksime asmeninės žinutės!