2018 11 12 Alytaus “Dzūkija” – Kauno “Žalgiris”

Nors LKL sprendimas padaryti rungtynes darbo dieną 18h tikrai nebuvo pats protingiausias, tačiau pavyksta surinkti visai neblogą skaičių Boys‘ų ir iš Kauno pajuda 55 žmonės. Šiek tiek užstrigę miesto kamščiuose pajudame Alytaus link, tampa aišku, jog į rungtynių pradžią nespėsime niekaip. Kelionė į priekį rami, su daug kalbų tiek apie praeities įvykius, tiek apie ateities planus.

 

Iki Alytaus arenos atvykstame pirmajam kėliniui jau einant į pabaigą, tačiau patekimą į vidų užstoja vakaro herojė, arenos savanorė Angelė. Pasyviai agresyvi jaunuolė stengiasi padaryti viską, kas jos jėgose, kad kuo ilgiau užlaikytų mūsų patekimą į areną: sumaišo sąrašus, į mums skirtą sektorių veda ratu aplink visą areną. Na, nieko tokio – galbūt tiesiog norėjo ilgėliau pabendrauti su 50-čia žaliai baltų vyruku, juk ne kiekvieną dieną pasitaiko tokia proga (vėliau vienas patrauklus žaliai baltas vyrukas gavo ir kvietimą į draugus facebooke). Tribūnoje atsiduriame jau prasidėjus antrajam kėliniui. Patekus vidun, nepanašu, kad vyktų rungtynės – girdisi slogi tyla ir retkarčiais batų čežėjimas į aikštelės grindis. Iš karto startuojame su labai pagirtinu užsivedimu ir tiesiog dominuojame Alytaus arenoje.

 

Aikštelėje reikalus „Žalgiris“ sutvarko jau pirmajame kėlinyje, bet nuo to užsivedimas nesuprastėja ir mes traukiame savo dainas. Komanda sutriuškina savo varžovus, o žaidėjai itin šiltai padėkoja už mūsų galingą palaikymą. Savo ruožtu mes dar skanduojame jau ištuštėjusioje arenoje. Išeiname prie arenos ir labai greitai sulaukiame komandos, kuriai padėkojame už triuškinančią pergalę ir palinkime sėkmės penktadienį kovojant prieš „Barceloną“. Ilgai jų nekamantinėję paleidžiame ilsėtis namo, o patys sulaukiame žinių iš vairuotojo, jog sugedo mūsų autobusas.

 

Keistas miestas tas Alytus, autobusas jame sugenda jau ne pirmą kartą. Juokaujame kad nuo šiol į šį miestą vežiosimės nuosavą akumuliatorių. Vairuotojas pasako, kad iš Kauno jau keliauja pakaitinis autobusas, bet jo reikės dar šiek tiek palaukti. Pasivaikštome ramiomis Alytaus gatvėmis, apsipirkę vietiniame prekybos centre sulaukiame žadėtojo autobuso. Šiek tiek pavargę, bet laimingi pajudame mylimo miesto link mintyse dėliodami planus kitai išvykai ir tiesiog negalėdami jos sulaukti.

 

Kita išvyka – lapkričio 25 dieną. Labai patogus laikas – sekmadienio popietė, tad nepraleiskite progos ir važiuokite kartu!