2018 11 04 Šiaulių “Šiauliai” – Kauno “Žalgiris”

Nespėjom pastebėti kaip reguliarusis sezonas spėjo įsibėgėti ir jau sulaukėme ketvirtosios išvykos dienos. Nors turėjom užmojų surinkti pilną autobusą žmonių, tačiau paskutinę dieną pabiro pasiteisinimai ir išvykome neužpildę pilno autobuso.  Turbūt daugeliui vykti pas paskutinėje vietoje esančią komandą nėra labiausiai viliojanti išvyka. Tačiau geros nuotaikos tai nenumušė ir sekmadienio popietę pajudėjome Saulės miesto link.

Važiuojant link Šiaulių sustojimams daug laiko neturim, bet tradiciniam nubėgimui į miškelį laiko visuomet atsiranda. Greitai apsiforminę judame link arenos, nors laiko iki rungtynių pradžios nebedaug, bet apsauga ilgai nesiterlioja ir gan greitai praleidžia į arenos vidų. Į mačą spėjame pačiu laiku. Arenoje susitinkame su kitu ekipažu, iš viso 40 Boys‘ų. Skaičius nėra įspūdingas, tačiau aukšto lygio užsivedimas leidžia sukurti tokį palaikymą, kuris „Šiaulių“ arenoje girdisi puikiai. Džiugina ir tai, jog kadaise dūdų sostine karūnuoti Šiauliai jų turi vis mažiau, rungtynių metu girdisi vos kelios.

Aikštelėje tris kėlinius vyksta lygi kova, o rungtynių pranešėjas netgi nepraranda vilties ir tiki aikštelės šeimininkų pergale. Savo ruožtu mes abejonių neturime ir ketvirtajame kėlinyje pamatome kas yra kas – triuškinamas rezultatas ir dar viena pergalė.

Po rungtynių tęsiame vakarėlį arenoje, kas nelabai patinka keliems arenos buduliams. Sulaukiame nelabai mandagių pasiūlymų važiuoti namo, todėl tuoj pat pateikiame šiems arenos lankytojams savo pasiūlymus. Į konfliktą greitai įsikiša apsauga. Šiek tiek palūkėję judame į lauką pasitikti komandos.

Laukiant komandos H. pareiškia kad jam būtinai reikia nuotraukos su savo senu draugu Ulanovu ir prideda kai ką apie Aleksoto vienybę. Edgaras dar primena, jog šio rajono gretas papildė ir vienas Žalgirio naujokas – linkime jam sėkmės užsitarnaujant rajono senbuvio H. pagarbą. Pozuojant  bendrai nuotraukai prie jos nusprendžia prisijungti užpavydėjęs komandos kapitonas ir galų gale turime gražų prisiminimą iš sekmadienio išvykos į Šiaulius. Dar kartą padėkojame vyrams už kovą, palinkime sėkmės ir keliaujame namo.

Pakilios nuotaikos sėdame į transporto priemones ir patraukiame pačio mylimiausio miesto Kauno link. Keliaujant atgal gana ramiai į priekį judėjęs autobusas pabunda ir prasideda pirštų lenkimo rungtynės, vieno asmens improvizuotas standupas ir krepšinio istorijos pamokos apie Mustafa Sonko.

Kviečiame ir jus nepraleisti tokių smagių akimirkų ir registruotis asmenine žinute į išvyką į Alytų lapkričio 12 dieną!