2017 05 22 Klaipėdos „Neptūnas“ – Kauno „Žalgiris“

Netikėtas pralaimėjimas pirmojo mačo metu Klaipėdoje reiškė, jog uostamiestį reikės aplankyti šį sezoną dar kartą. Deja, tolimiausia išvyka vėl išpuola pirmadienį, o rungtynių pradžia dar ir 6 valandą. Tai reiškia, jog išvažiuoti reikės labai anksti ir garsiai driokstelti uostamiestyje nepavyks. Vis tik 14 pabėgėlių iš darbų, mokslų ar šiaip dykaduonių susiruošia į šią išvyką.

 

Kelionė į priekį gana rami – matuojamasi naujoji atributika, aptarinėjamas pasibaigęs Eurolygos finalinis ketvertas bei neramumai Stambule bei kvestionuojama Limos naujagimio svarba mūsų visų gyvenime. Aišku, neatitolstama ir nuo LKL aktualijų. Tuo, jog mes būsime finale neabejoja niekas, tačiau su kuo jame žaisime klausimas aktualus. Vieni nori įdomesnės sezonos pabaigos ir išvykų į Vilnių, kiti dar vieno ryto kracho pusfinalyje.

 

Taip su pora sustojimų pasiekiame uostamiestį, kuriame nieko naujo. Pareigūnų kiekis šalia arenos gerokai viršija mūsų skaičių. Galime pasidžiaugti tuo, jog nors ir ne itin gausiomis pajėgomis, bet savąją vipinę tribūną pasiekiame dar prieš startinį rungtynių švilpuką.
„Švyturio“ arena artypilnė, tačiau tai tikrai netrukdo mums karts nuo karto suskambėti itin padoriai. Neblogas užsivedimas, laiku parenkami gabalai ir skanduotės leidžia mums būti girdimiems ir pastebimiems.
Oponentų klubo sirgaliams pradėjus iš draugų iš vilniaus išmoktą skanduotę apie jų motinas, atsakome klausimu ar jie dar patys gali suskaičiuoti, kiek kartų jau vienaip ar kitaip jiems yra tekę bėgti nuo mūsų. Mes tą skaičių jau seniai pametėme.

 

Rungtynėms artėjant prie pabaigos darosi aišku, jog mūsų pusfinalio serija bus baigta čia ir šiandien. Tiesa, intrigos netrūksta iki galo. Foros, overiai, underiai ir visa kita live pasiūla tribūnoje išlaiko intrigą iki pat pabaigos.
Pergalė, padėka iš komandos, nutampytos dešimtukininkų ausys ir galime judėti namo. Namo mes nenorime, jeigu jau pirmadienį išsikrapštėm į tokią nepatogią išvyką – norime nuotykių. Pasivaikščiojimai vakarinėje Klaipėdoje baigiasi be nuotykių. Apsishopinam vietiniam prekybcentryje ir pajudam Kauno link.

 

Kelias atgal neprailgsta ir nors savąjį miestą pasiekiame jau labai vėlai ir kai kuriuos keliauninkus sugrįžus į Kauną reikia žadinti iš antro sapno.
Išsiskirstome neilgam. Jau sekmadienį Kaune vėl prasideda finalai. Su kuo reikės žaisti dabar jau aišku. Varžovas, kuris dar prieš pora sezonų būtų kėlęs tik žiovulį, šiemet bandys versti mus nuo sosto. Su nekantrumu laukiame išvykų į Panevėžį ir to, ką mums pasiūlys šis varžovas. Vietas kažkur palubėse? Provokacijas? Mes viskam pasiruošę.