2015 12 23 Alytaus “Dzūkija” – Kauno “Žalgiris”

Šventinis išvykų maratonas tęsiasi ir boysai toliau savo tvarkaraščius priversti dėlioti ir derinti su išties intensyviu komandos grafiku. Praėjus vos kelioms dienoms nuo tikrai smagios išvykos į Prienus žaliai baltų laukė dar vienas išbandymas – taipogi ne per toliausiai nuo Kauno įsikūręs Alytaus miestas su Dzūkijos komanda.

 

Suprantame, jog į išvyką, kuri bus paskutinę darbo dieną prieš kūčias ir kuo met varžybos žaidžiamos 18:00 žmones rinkti bus sunki užduotis ir kai vienu metu atrodė, jog laukia tikrai ne kokie skaičiai, paskutiniu metu situacija pradeda taisytis. Alytuje „Žalgirį“ šįkart palaikė~30 žaliai baltų. Dalis boysų dėl šventinių kamščių gatvėse į Alytaus areną suplūsta tik pirmam kėliniui artėjant į pabaigą. Nieko nelaukdami kabinamės naująją savo vėliavą ir pradedame palaikymą. Reikia pripažinti, jog arena nors ir apypilnė, bet palaikymui tikrai palanki. Tad su trimis dešimtimis besistengiančių žmonių sugebame kurti gan padorų palaikymą viso susitikimo metu. “Žalgiris” nors ir šiek tiek stabtelėjo trečiajame rungtynių kėlinyje didesnių vilčių dzūkams taipogi nepalieka, iškovota dar viena eilinė pergalė.

 

Šį kartą priešininkų sektoriuje įsikūrę apie 10 vaikinų taipogi bandė kurti palaikymą ir nors bandymas gal ir būtų neblogas, bet panašu, jog Alytaus fanai kaip visuomet kritę nelygioje kovoje prieš alkoholį. Jiems atrodo, kad galbūt tai padeda labiau užsivesti – iš šono atrodo kitaip. Bet kokiu atveju džiugu matyt bent kokias organizuoto palaikymo užuomazgas ir čia.

 

10286786_920249404719579_6418434954848719198_o   12377668_1036023869751420_3806431442128288508_o

 

Po mačo prieš pasitinkant komandą susigalvojame sau naują atrakciją. Pastebėję, jog arenos baseine vyksta kažkoks dar nei matyto nei regėto sporto renginys suplūstame į jį. Nors jį pakrikštijame vandensvydžiu, bet išmanesni prisimena, jog šiame sporte lyg ir nenaudojamos kanojos. Bet kokiu atveju sporto šakos pavadinimo nežinojimas nesutrukdo pasijusti it kokiems graikams ir pradėti kurti palaikymo. Kadangi žaliai baltos komandos baseine nėra, taigi, nusprendžiame sirgti tiesiog už įvarčius – pasiteisina. Išvystame net du įvarčius, vieną knock down‘ą ir traukiame pasitikti savo komandos.Pasitinkant išskirtinio dėmesio sulaukia pirmą kartą už pagrindinę komandą išbėgęs į aikštę Martynas Sajus. Džiugu matyt, kuomet „Žalgirio“ dubleriai praveria pagrindinės komandos duris. Tuo tarpu Gintaras Krapikas prieš šventes yra priverstas išklausyti GWB tipsterių moralų apie tai, jog paskutinę ataką tiesiog negalima dėti kamuolio ant žemės, kadangi galbūt kažkam reikia tų taškų, jog papildytų prieš šventes tuštėjančias kišenes.

 

Taigi, pasveikiname komandą su artėjančiomis šventėmis ir vėlgi šokame į savąjį transportą bei traukiame link Kauno. Dabar eisim valgyt kūčiukų ir gert kisieliaus, o jau sekmadienį priaugę po kelis papildomus kilogramus (kas kas galbūt ir šiek tiek daugiau) aplankysime Pasvalį. Registruokis į šią išvyką ir būk su žaliai baltais! Visus su šventėmis!