05-04 Kauno „Žalgiris“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ (72:45)

Serija grįžta į krepšinio sostinę, o boysai į megazoną. Smagiai šviečiant saulei, čia jų prisirenka visas būrys. Pasigendame ekstrasensinių galių nustatyti GWB lokalizacinę vietą turinčio Chameko. Gal pas mažules užsibuvo? Po kelių alaus ir fotosesijos, vyraujant pozityvioms nuotaikoms užbaigiame namų darbus mačui. Neužsisėdime vietoje ir netrukus žingsniuojame į areną. Prieš einant į 319 sektorių, kaip policininkai pastebi, tikriausiai sumaišom sektorius. Sutinkame būrį portugalų, kurie staigioje atakoje gauna malkų. Kliūva tik vienam boysui, tuo pačiu praradusiam savo marškinėlių skiautę. Pareigūnai koridoriumi nusiveja iniciatorius. Sulaikomas tribūnos zavadyla, dėl ko pasidaro neramu. Vos iš spuoguotų vaikų internetinių forumų išlindęs rytfanis, sulaikymo metu dėl to be galo džiaugiasi. Zavadylai visgi pavyksta iki mačo pradžios ištrūkti iš teisėsaugos gniaužtų. Senuosiuose finaluose panašioje situacijoje priešas padėdavo išvengti arešto, o dabar regis atėjo tikrai šūdini laikai…

vilniaus_lietuvos_rytas_2

Mačo metu sektorius nuo pirmų minučių pulsuoja gyvybe: daug mojuojamų vėliavų, o užsivedimas ir garsas turbūt geriausi šiame sezone. Toks pavyzdys rodo, jog 319 sektorius ir jo idėjos turi ateitį. Įtakos geram palaikymui turi ir komandos žaidimas – Žalgiris per keturis kėlinius vilniečiams leidžia įmesti viso labo 45 taškus – fiksuojamas naujas lygos anti-rekordas. Jau antrame kėlinyje traukiame gabalą „Dar net ne mačo pabaiga…“. Sektoriuje viso mačo metu kabo iš pižonų ir ne tik pasisavinti trofėjai. Tribūnos priekyje kabėjusi nelabai cenzūriškai perdirbta rytfanių mojuojama vėliavėlė arenos žiūrovams sukelia nemenką juoką, o kai kurie net ir paprašo įsiamžinti. Mačo pabaigoje iškeliame choreografiją, atsakančią į rytfanių namų darbus iš fantastikos srities.

nosine1

Po pergalės neskubame skirstytis ir netoli arenos pasišlapin… uoj, pasismagindami trofėjus paverčiame pelenais. Šis įvykis sulaukia nemažai dėmesio viešojoje erdvėje. Be besigėrinčių šiuo darbu, atsiranda gauja šūdaburnių klaviatūros maigytojų, kurie save ir tokius pačius guosdami ima loti, neva šalikai ir vėliavos yra pirkti atributikos parduotuvėse ar skelbimuose. Jeigu palaikytumėme „Komjaunimo tiesos“ prigimtį turinčio dienraščio klubą arba menkavertę reikšmę valstybės istorijai turintį keliolikos metų senumo klubą, veikiausiai ryžtumėmės tokiems negarbingiems žingsniams. Juk jei būtumėme iš prigimties šūdai, tai koks skirtumas kaip elgtis? Turbūt dar ir “pafotošopintumėm“ tribūnos nuotraukas, kad atrodytų, jog mūsų daugiau. Vis dar abejojantiems, siūlome prisiartinti prie mūsų tribūnos su netinkamom spalvom, mes jūsų nenuvilsim. Beje, Lietuvos statistikos departamentas praneša, kad juodai baltai raudonos spalvos Lietuvoje vis dar išlieka vagiamiausių ir gražiausiai degančių sąrašo viršuje.

vilniaus_lietuvos_rytas