04-14 Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Kauno „Žalgiris“ (55:81)

Viena iš tolimiausių išvykų (be to, nauja kryptis) sutraukia negausų, bet labai linksmai nusiteikusių jaunuolių būrį. Gera nuotaika mikroautobuse vyrauja visos kelionės metu. Kadangi išvažiuojame labai anksti, leidžiame sau prabangą daryt sustojimą praktiškai kiekvienoje kolonėlėje.  Vieno iš sustojimų metu simbolinėje vietoje vėl atidaroma Stumykla crew, kurios pagrindinis taikinys – į išvyką nevažiavę boysai.  Taip pat visos kelionės į priekį metu po ilgos pertraukos vėl žaidžiamas pokeris. Nors ir buvo daroma daug sustojimų, Pasvalį pasiekiame likus pusantros valandos. Ta proga nusprendžiam su vietiniais pažaisti krepšinį. Ne taip sportiškai nusiteikę tiesiog gliaudo saulėgrąžas. Kamuoliui nukritus į purvą nusprendžiame, jog krepšinio užteks ir einame į šalia esantį “parkelį”, kur suvartojame nuo kelionės likusios gėrimų likučius. Taip prastūmę nepilną valandą pajudame į areną.

 

Arena reikia pripažinti gana patogi palaikymui. Rungtynėms dar neprasidėjus mus pasiekia džiugi žinia iš Rusijos gelmėse vykstančio turnyro, ta proga su visa Pasvalio arena pasveikinam  vieną nelabai mėgstamą komandą firmine daina.  Rungtynes Žalgiris pradeda susikaupęs ir gana greitai susikrauna solidžią persvarą.

 

Pastebėję, jog arenos viduje yra gana nemėgiamas vietinis politikas Matulas (alkoholio pardavinėjimo po 22h uždraudimo iniciatorius), skiriame jam dainą pagal „Linelio“ melodiją apie išgertą bokalą po 12. Tai sukelia vietinių žiūrovų aplodismentus. Palaikymas visų rungtynių metų aukščiau vidutinio. Komanda atsidėkoja už tai užtikrinta pergale. Pasitikę komandą,  lekiame iki artimiausios kebabinės. Kebabai pranoksta lūkesčius, todėl ten šiek tiek užtrunkame. Kelionės atgal vėl atidaroma Stūmykla crew – taip bestumiant pasiekiamas Kaunas. Visi važiavę šios išvykos manome ilgai nepamirš, nes visų linksmybių vykusių mikriuke aprašyti tiesiog neįmanoma.