01-28 Panevėžio „Lietkabelis“ – Kauno „Žalgiris“ (61:113)

Jau tradicija šį sezoną tampa išvykos pirmadieniais ir tai turbūt visais atžvilgiais mums nėra naudinga. Vakarop Panevėžio link pajuda 4 žaliai balti ekipažai. Turėjo pajudėti dar vienas, tačiau žmonės nesusitaria. Jau antrą išvyką šį sezoną vykstant palaikyti žalgiriečių, boysų transporto priemonei kelyje sprogsta padanga. Gal jas kas nors praduria prieš išvyką? L. ekipažas dėl šios priežasties atvyksta į mačą iki jo pabaigos likus minutei ir dėl to liekame be kabinamų ir mojuojamų vėliavų. Tribūnoje viso mačo metu ~25 fanatų galvos ir to pakanka, kad Cido arenoje kauniečių dainos skambėtų garsiai.

 

Namų ekipą aktyviai palaiko kelios dešimtys fanatikų, pasivadinusių “Cardinal Red Legion”, bet konkurencijos mums nesukuria. Rungtynės ramios, Žalgiris panevėžiečius drasko į gabalus, tad tribūnoje taip pat vyrauja šiokia tokia ramybė, bet garso lygis nekrenta. Tikriausiai vėl pasitvirtina dėsnis, jog kuo mažiau tribūnoje žmonių, tuo garsiau jie stengiasi dainuoti. Žinoma, būtų smagiau, kad kuomet mūsų daug, kiekvienas dainuotų taip pat kuo garsiau. Po mačo einame pasitikti komandos žaidėjų. Pora sumaniausiųjų boysų sugalvoja žaidėjų nelaukti, o tiesiog nueiti pas juos į persirengimo kambarį, tačiau jų kelionė netrukus baigiasi arenos užkulisių koridoriuose. Visi nustemba, kad arenos “gardo” vartai su aukštomis grotomis praviri. Laukiame žaidėjų prie komandos autobuso, tačiau atkulniuoja apsauginiai ir nelabai mandagiai mus išprašo iš “gardo”, nors ir elgiamės pavyzdingai. Keista, kodėl taikiems fanatikams neleidžiama savo žaidėjams paspausti ranką ar trumpai šnektelėti? Skiriame vieną kitą gabaliuką argus’iniams bei sulošiam sniego karą, tik ko tais irzlūs šie palieka.

 

Prieš traukiant namo pasveikiname tribūnos senbuvį T. su gimtadieniu (nuotr. apačioje – ant rankų, laiko brendžio butelį – red. past.). Šaltų ugnelių fone dainuojant “Ilgiausių metų”, jam įteikiame širdžiai mielas dovanas. O kas buvot, tas žino – vat. Tik sufleruosim, kad viena dovana buvo nuo Siemens arenos sienų ir su gilia potekste. Gimtadienininkas čia pat “IKI” parduotuvėje atsidėkoja ir pavaišina visus jį sveikinusius ištroškusius karčių skysčių žmones. Padarome bendrą foto, dar šiek tiek pasimėgaujame džiugiomis akimirkomis ir sušokę į savus bolidus, traukiame namo į Kauną.

 

P.S. Labai sunku rašyti aprašymą kai visi varom atskirai, tad būkit malonūs ir į kitą išvyką (Šiauliai 02-25) registruokitės ne paskutinėmis dienomis. Iki pasimatymo, žaliai balti!