01-20 Kauno „Žalgiris“ – Klaipėdos „Neptūnas“ (111:87)

Po liūdnai pasibaigusio penktadienio, 319 sektorius į mačą prieš “Neptūną” vis dėlto rinkosi gausiai. Tribūnoje tą šaltą dieną buvo įvestas baltos aprangos kodas, kas gan neblogai pasiteisino. Į Kauną mėlynai balti rytfanių draugai vėl neatvyksta, tad teigiame – sekmadienį neptūnfanių Žalgirio arenoje buvo vienu mažiau, negu Žaliosios mirties fanų (1 fanatas – Chamiakas). Taip, seniausias, geriausias ir visoks kitoks -iausias Lietuvos krepšinio fanklubas pasidarė atostogas ir nusprendė, jog žalgiriečiams palaikymo šiandien nereikia. Visgi, sekmadienis: darbai, bažnyčia… Ir dėl šios priežasties arenoje karaliavo ne visiems iki gyvo kaulo pabodusios 4 skanduotės, o boysų ir Legiono dainos.

zalgriio_fanai_kaunas

Garsinis palaikymas nebuvo blogas. Tačiau atsižvelgiant į buvusias sąlygas, galėjo būti žymiai garsesnis. Galbūt priežastis ta, kad mūsų sektoriuje dauguma fanatikų yra jauni (vis pasigendam senbuvių aktyvumo), tribūnoje nepraleidę bent dviejų metų ir bijantys dainuoti garsiai. Turėkit omeny, kad tribūnai reikia viso jūsų balso, o ne tokio jo garsumo kokiu kalbatės virtuvėj su mama. Tribūną puošė nemažai mojuojamų vėliavų, o prie palaikymo netgi prisijungė vienas iš apsauginių. Virš aikštelės pakabintas kubas per ekraną parodo Chameką. 319 sektorius jam garsiai paploja. Regis, jog vėl žmonėms iš pirmo aukšto atsirūgsta jų nenorėjimas sezono pradžioje kurti vieningą palaikymą ir visas šmeižtas bei patyčios. Beje, vienas boysas taikliai pastebėjo – juk trečiame aukšte šiuo metu įsikūrusios dvi grupuotės yra dvi paskutinės GD jaunimo kartos. Žalgiris klaipėdiečius sutriuškina 24 taškų skirtumu.

zalgriio_fanai_kaunas_2

„Šiandien Žaliosios nebuvo. Tik jos mirtis“

Po mačo keliaujame į arenos Kalnapilio barą, kur įvyksta mūsų susitikimas su klubo administracija. Jo metu aptariami ateities palaikymo reikalai, o buvęs Aukso karštligės žalgirietis V.Masalskis (dabartinis sporto direktorius) papasakoja apie žalgiriečius tai, ko nerašo laikraščiai ar portalai. Po susirinkimo skirstomės namo. Boysas D. išvežioja kelis žaliai baltus namo ir ta proga išbando vasarinių padangų sukibimą su ledu ir sniegu padengtomis Kauno gatvėmis. Rezultate automobilis apsisuka 360 laipsnių kampu. Šaunuoliai visi, kurie buvo šiame mače! Penktadienį renkamės žiūrėt kašio, o pirmadienį visi į Panevėžį! Išvykos – geriausia proga susipažinti su chebra ir įsilieti į mūsų judėjimą.